Ak sa niekedy ocitnete v situácii, kedy budete potrebovať využiť v Dunajskej Strede pohrebnú službu,možno váš tip padne na pohrebníctvo Glória.

10.03.2012

Pohrebníctvo Glória

 Komplexne vám zabezpečia všetky služby, ako je prevoz zosnulého, vybavia smútočné oznámenie, pohreb, farára i miesto na cintoríne, ale aj množstvo ďalších vecí, ktoré sú spojené s poslednou rozlúčkou so zosnulým.
 
Servis pod jednou strechou
Pohrebná služba Glória v Dunajskej Strede funguje už takmer dvadsať rokov. Jej majiteľ, pán Jozef Mészáros ju začal prevádzkovať ešte v roku 1992 a za dlhé roky podnikania si vybudovala stabilnú pozíciu v poskytovaní pohrebných služieb. Ponúkajú komplexný servis, poradenstvo i kvalitné pohrebnícke služby pod jednou strechou v čase, keď bolesť a smútok po zosnulom sprevádzajú pozostalých na ďalšej ceste životom. „Máme na starosti celú spádovú oblasť tohto regiónu, celkovo zastrešujeme 21 obcí, nevynímajúc ani mesto Dunajská Streda," hovorí o svojich skúsenostiach majiteľ pohrebníctva Jozef Mészáros.
 
Pomníky za prijateľné ceny
gloria1_pohrebnictvoV pohrebníctve Glória pracuje deväť zamestnancov, ktorí sa spolu s manželmi Mészárosovcami profesionálne starajú o poslednú dôstojnú rozlúčku so zosnulými. „K našim činnostiam patrí i výroba náhrobných kameňov a zabezpečenie grafiky na náhrobné kamene - tlač, nákres, rytie a obrázky. Pomníky vyrábame so širokej škály granitu, za prijateľné ceny," spresňuje Jozef Mészáros. Možno si u nich zakúpiť rôzne smútočné predmety a pomôcky k smútočným obradom. V ponuke sú napríklad sviečky, stuhy, dekoračné slamené podložky pod smútočné vence, ale i ručne vyrábané drevené kríže.
 
Výber rakvy a príslušenstva
Záujemcovia z radov klientov si môžu vybrať vhodnú rakvu zo širokému sortimentu v rôznych cenových reláciách, od tých cenovo menej náročnejších až po luxusné. „Ponúkame široký výber rakiev od istého maďarského a poľského výrobcu, pre menej náročných od 300 eur, až po tie luxusnejšie, ktoré stoja okolo 1 000 eur," dodáva Jozef Mészáros. Príslušenstvo k rakvám vyberajú podľa požiadavky a vkusu pozostalých. Ako doplnky ponúkajú v pohrebníctve Glória rôznorodé krížiky ku cirkevným obradom alebo symboly podľa vierovyznania. Pre sociálne slabšie rodiny predávajú rakvy s nižším štandardom. Pozostalí majú tiež možnosť kúpiť si smútočný odev, či už pánsky alebo dámsky pre pietny akt poslednej rozlúčky.
 
Kvetinová výzdoba na hrob
gloria3_pohrebnictvoV pohrebníctve Glória vám pripravia a uviažu vence a kytice podľa požiadaviek. Druh kvetov, počet a farbu si môžete navrhnúť aj podľa vlastnej predstavy. Živé kvety dodajú priamo na objednávku. Vybrať si môžete aj z bohatej ponuky umelých kvetín. Ako spresňuje Jozef Mészáros, na želanie vám môžu do hodiny od objednávky naaranžovať umelé kvety do živej čečiny alebo pripraviť čečinovú kombináciu živých a umelých kvetov. Na kvetinovom výrobku podľa požiadavky môže byť stuha s nápisom, vo zvolenej šírke, farbe či vzore. „Pomôžeme vám prekonať ťažké chvíle smútku, pri ktorých zabezpečíme, čo najdôstojnejšiu rozlúčku s vašimi blízkymi, presne podľa vašich predstáv," uzatvára Jozef Mészáros.
 
-zv- © Slovenské pohrebníctvo


Späť na tému Členovia SAPaKS
Podporte náš článok