Trenčianske výstavisko Vás pozýva

15.02.2013

Objavte krásu kameňa

 Trenčianske výstavisko Vás pozýva v dňoch 28. februára až 2. marca 2013 na 11. ročník výstavy kameňopriemyslu a geológie KAMENÁR.
Výstava prinesie prehľad v sortimente kamenárskych výrobkov a strojov na opracovanie kameňa. Odbornosť tomuto podujatiu dodáva záštita Ministerstva životného prostredia SR. Vďaka spolupráci odborných garantov výstavy - Ministerstvu životného prostredia, Sekcii geológie a prírodných zdrojov, Cechu kamenárov Slovenska, Slovenskému živnostenskému zväzu doplní prezentáciu vystavovateľov odborný sprievodný program.
 
kam1_300pxV prvý deň výstavy Kamenár sa bude konať Konferencia Slovenskej asociácie pohrebných a kremačných služieb pod vedením predsedu SAPaKS Ladislava Stríža. Témou konferencie bude „Implementácia práva v dennej praxi pohrebných služieb“, manipulácia s osobnými dokladmi zákonnou formou, správne prijatie objednávky a jej administratívne spracovanie a právne a technické podmienky pre nakladanie s osobnými údajmi. Prednášať bude Mgr. Landsmann.
 
V piatok, 1. 3. 2013, generálna riaditeľka Sekcie geológie a prírodných zdrojov Ministerstva životného prostredia, Vlasta Jánová pokrstí novú geologicko náučnú mapu. Následne bude prebiehať prezentácia najnovších výsledkov geologického výskumu na Slovensku (geologické mapy s vysvetlivkami) a premietanie filmov s geologickou tematikou. Odborný program výstavy doplní prednáška „Odborné poradenstvo pre používanie chémie na kameň.“
 
kam2_300pxVýstavisko EXPO CENTER a.s., Trenčín v spolupráci s neziskovou organizáciou BARBORA n.o. po 1-krát pripravilo v sobotu 2. 3. 2013 od 9.30 do 16.00 h 1. ročník výstavy a burzy minerálov, fosílií a drahých kameňov.
 
Viac informácií o výstave a programe nájdete na www.expocenter.sk alebo na Facebooku.

© Slovenské pohrebníctvo

 
Späť na tému Výstavy
 

 
 
Podporte náš článok