Pre pohrebný sektor

17.02.2021

AUTO – KLIMA Bratislava s.r.o.

Sme pri Vás nielen pri prevoze potravín, liekov, krvi, pri záchrane životov, alebo pri prevoze sanitnými vozidlami, ale sme pri Vás aj na poslednej ceste s Vašimi najmilšími.

Neustále sa snažíme priblížiť požiadavkám našich zákazníkov a to vo všetkých oblastiach špeciálnych prestavieb vozidiel, čoho dôkazom sú aj naše pohrebné prestavby na všetky typy úžitkových vozidiel.

Ako už aj pred 100 rokmi dizajn vozidiel predstavoval dôstojnú rozlúčku pri preprave zosnulých, tak aj my v súčasnosti chceme danú dôstojnosť poukazovať naďalej.

Ku každému vozidlu pristupujeme individuálne a môžeme povedať, že každé pohrebné vozidlo je jedinečné. Každá zákazka je riešená individuálne, na základe konzultácie požiadavky konkrétnej pohrebnej služby, preto práca na pohrebnom vozidle je pre nás výnimočná.

Pri výrobe prestavby dbáme na to, aby pohrebné vozidlá dodali smútočnému obradu dôstojnosť a splnili požadovanú úroveň pri prevoze zosnulého.

 
logo
 

Preto by sme Vám chceli ponúknuť prestavbu pohrebného vozidla v našej spoločnosti, pod jednou strechou. Naša spoločnosť je priamym dodávateľom chladiarenských agregátov renomovaných značiek pre Slovenskú republiku a zároveň sme prvým výrobcom prestavieb na Slovensku s vlastnou vnútropodnikovou normou, so zavedeným systémom manažérstva kvality, všetky technologické zariadenia zodpovedajú schválenému typu a vyhotoveniu podľa Ministerstva dopravy a výstavby SR.

Samozrejmosťou je vyhotovenie prestavby v súlade so zákonom č. 131/2010 Z.z. o pohrebníctve.

Ako môžete vidieť, pohrebné vozidlá len čiernej farby sú už minulosťou, požiadavky sa postupne menia na biely obklad stien a na najrôznejšie farby s rôznym dekorom.


 
vozidlo
Dbáme na vysokú úroveň pri prevoze

Pohrebné prestavby prešli svojim vývinom, podmienka na Slovensku, mať vybavené pohrebné vozidlo prepravným chladením a udržiavaním teploty +8°C si vyžaduje dodržiavanie určitých technologických a výrobných postupov, čím bola od začiatku naša práca sťažená voči firmám v zahraničí – či už je to Česko, Maďarsko, Poľsko, ktoré sa nemuseli a nemusia držať našej legislatívy. Napriek uvedenej skutočnosti, sa snažíme nájsť riešenia, ktoré budú spĺňať legislatívu v našej krajine a splnia aj očakávania pohrebnej služby.Možnosť výberu:
* farebného prevedenia vnútorného dekoru aj vonkajších polepov
* prídavného LED osvetlenia (LED pásy, guľaté osvetlenie)
* rozdelenia ložnej plochy – odkladacie priestory
* nerezovej plošiny na uloženie rakvy – prevedenie od jednoplošiny po štvorplošinu (v prípade väčších vozidiel sa môže jednať o prepravu aj viacerých rakiev)
* materiálu pre obklad stien – drevo, nerez, biely alebo čierny laminát

Nájdete nás aj na www.auto-klima.sk

 
Našu prácu si Vám dovoľujeme priblížiť aj prostredníctvom krátkej prezentácie:


 


PR článok, redakcia do obsahu nezasahovala © Slovenské pohrebníctvo
publikované v internetovej forme SP 02/2021


Kam ďalej
Späť na prehľad článkov Predstavujeme

 


Kliknutím na obrázok otvoríte fotoprílohu
Prezrite si pohodlne ďalších 8 fotografií
Podporte náš článok
Fotogaléria k článku