Náhľady vydaní 2011

 


Rok 2011 bol začiatkom vydávania magazínu. Ako býva zvykom, uvedenie na verejnosť bola náročná práca a obsah magazínu sme upravovali podľa prieskumu verejnej mienky a odozvy od občanov i podnikateľov. Úpravám sa nevyhol ani názov magazínu, preto už koncom roku redakcia požiadala Ministerstvo kultúry o nový názov, Slovenské pohrebníctvo.


Späť do archívu


Slovenské pohrebníctvo IV/2011

obalka_04_web30.12.2011 Posledné číslo z decembra roku 2011, sa stretlo s vyšším záujmom zo strany čitateľov. Naša databáza odberateľov sa utešene rozrastá, čomu sme len radi. S o to väčšou chuťou sa púšťame do ďalšieho čísla, o ktoré môžete požiadať prostredníctvom mailu v kontaktoch. Pre ostatných, ktorí uprednostňujú internetovú formu magazínu prinášame možnosť stiahnuť si ho po prihlásení sa vo formáte pdf do svojho počítača.

V budúcom čísle nájdete

Expertízne pracovisko súdneho lekárstva Martin

Kar po slovensky

Poplatky za hrobové miesta

Pozrite a stiahnite si celé číslo magazínu


Slovenský Pohrebák III/2011

Pohrebak_31.10.2011 Septembrové číslo magazínu, pestré svojím obsahom zaujalo nových čitateľov, ktorí si oň napísali priamo do redakcie. Pre ostatných, ktorí uprednostňujú internetovú formu magazínu prinášame možnosť stiahnuť si ho po prihlásení sa vo formáte pdf do svojho počítača.

V budúcom čísle nájdete

Vyhodnotenie súťaže Dušičky 2011

Preprava pozostatkov zo zahraničia letecky

Spolupráca s hasičmi

Jesenné výstavy

Pozrite a stiahnite si celé číslo magazínu


Slovenský Pohrebák II/2011

i_10058181.9.2011 Po úspešnom predstavení prvého čísla a veľmi kladných ohlasoch, sme sa s chuťou pustili do prípravy júnového čísla.

Dnes, keď uverejňujeme jeho vydanie vo formáte pdf, je už na stole hotové ďalšie, septembrové číslo. To sa do archívu dostane až pred Vianocami, preto ak ho chcete mať  pri sebe skôr, stačí ak si pre neho napíšete na známu adresu
slovenskepohrebnictvo@gmail.com

V budúcom čísle nájdete

Dušičky 2011 a s nimi spojená fotosúťaž

Strážcovia života a smrti

Mumufikovanie a balzamovanie

Cintorín Viedeň

Pozrite a stiahnite si celé číslo magazínu


 

Slovenský Pohrebák I/2011

i_916629V marci roku 2011 vychádza prvé číslo nášho magazínu. Ako už z titulnej strany napovedajú nadpisy článkov, je v ňom čo čítať. Prvé vydanie, malo skutočne veľký ohlas a redakcia sa neprepočítala. Na slovenskom trhu chýbal odborný časopis pre profesionálov a verejnosť z tejto oblasti. Nuž ale načo toľko slov, celý magazín si môžete pozrieť vo vašich prehliadačoch po stiahnutí pdf súboru.

V budúcom čísle nájdete

O symbolickom cintoríne vo Vysokých Tatrách

Streľba na cintoríne

O krádežiach na cintorínoch

Dáme si poistiť vlastný pohreb?

Pozrite a stiahnite si celé číslo magazínuSpäť do archívu