Pre samosprávy a občanov

servis


Anketa pre vás
Staňte sa reportérom!

Pošlite nám svoje foto zo zaujímavých pohrebísk vo svete. Môžete pridať aj vlastný sprievodný text. Vhodné príspevky uverejníme na tomto portáli alebo v tlačenej forme časopisu. Je možná aj dlhodobá spolupráca.


effsPartneri a sponzori
logosapaksweb

 

 

Erbpngweb2

  

prihovory banner

 


olca_web

 

Pohrebníctvo Glória

Ak sa niekedy ocitnete v situácii, kedy budete potrebovať využiť v Dunajskej Strede pohrebnú službu,možno váš tip padne na pohrebníctvo Glória.

Pohrebníctvo Glória 10.03.2012 -
 Komplexne vám zabezpečia všetky služby, ako je prevoz zosnulého, vybavia smútočné oznámenie, pohreb, farára i miesto na cintoríne, ale aj množstvo ďalších vecí, ktoré sú spojené s poslednou rozlúčkou so zosnulým.
 
Servis pod jednou strechou
Pohrebná služba Glória v Dunajskej Strede funguje už takmer dvadsať rokov. Jej majiteľ, pán Jozef Mészáros ju začal prevádzkovať ešte v roku 1992 a za dlhé roky podnikania si vybudovala stabilnú pozíciu v poskytovaní pohrebných služieb. Ponúkajú komplexný servis, poradenstvo i kvalitné pohrebnícke služby pod jednou strechou v čase, keď bolesť a smútok po zosnulom sprevádzajú pozostalých na ďalšej ceste životom. „Máme na starosti celú spádovú oblasť tohto regiónu, celkovo zastrešujeme 21 obcí, nevynímajúc ani mesto Dunajská Streda," hovorí o svojich skúsenostiach majiteľ pohrebníctva Jozef Mészáros.
 
Pomníky za prijateľné ceny
gloria1_pohrebnictvoV pohrebníctve Glória pracuje deväť zamestnancov, ktorí sa spolu s manželmi Mészárosovcami profesionálne starajú o poslednú dôstojnú rozlúčku so zosnulými. „K našim činnostiam patrí i výroba náhrobných kameňov a zabezpečenie grafiky na náhrobné kamene - tlač, nákres, rytie a obrázky. Pomníky vyrábame so širokej škály granitu, za prijateľné ceny," spresňuje Jozef Mészáros. Možno si u nich zakúpiť rôzne smútočné predmety a pomôcky k smútočným obradom. V ponuke sú napríklad sviečky, stuhy, dekoračné slamené podložky pod smútočné vence, ale i ručne vyrábané drevené kríže.
 
Výber rakvy a príslušenstva
Záujemcovia z radov klientov si môžu vybrať vhodnú rakvu zo širokému sortimentu v rôznych cenových reláciách, od tých cenovo menej náročnejších až po luxusné. „Ponúkame široký výber rakiev od istého maďarského a poľského výrobcu, pre menej náročných od 300 eur, až po tie luxusnejšie, ktoré stoja okolo 1 000 eur," dodáva Jozef Mészáros. Príslušenstvo k rakvám vyberajú podľa požiadavky a vkusu pozostalých. Ako doplnky ponúkajú v pohrebníctve Glória rôznorodé krížiky ku cirkevným obradom alebo symboly podľa vierovyznania. Pre sociálne slabšie rodiny predávajú rakvy s nižším štandardom. Pozostalí majú tiež možnosť kúpiť si smútočný odev, či už pánsky alebo dámsky pre pietny akt poslednej rozlúčky.
 
Kvetinová výzdoba na hrob
gloria3_pohrebnictvoV pohrebníctve Glória vám pripravia a uviažu vence a kytice podľa požiadaviek. Druh kvetov, počet a farbu si môžete navrhnúť aj podľa vlastnej predstavy. Živé kvety dodajú priamo na objednávku. Vybrať si môžete aj z bohatej ponuky umelých kvetín. Ako spresňuje Jozef Mészáros, na želanie vám môžu do hodiny od objednávky naaranžovať umelé kvety do živej čečiny alebo pripraviť čečinovú kombináciu živých a umelých kvetov. Na kvetinovom výrobku podľa požiadavky môže byť stuha s nápisom, vo zvolenej šírke, farbe či vzore. „Pomôžeme vám prekonať ťažké chvíle smútku, pri ktorých zabezpečíme, čo najdôstojnejšiu rozlúčku s vašimi blízkymi, presne podľa vašich predstáv," uzatvára Jozef Mészáros.
 
-zv- © Slovenské pohrebníctvo


  Ostatné články v téme
Azíz a syn
Pohrebníctvo Malacky
Pohrebné služby Pastorok
Asuncion má nového majiteľa
Pohrebná služba B. Bystrica
Pohrebné služby ERA Prešov
 
  Pohrebná služba Štúrovo
Pohrebná služba Lauk Žilina
Domine Dunajská Streda
Pohrebná služba Dvonč
Pohrebné služby Hlohovec
Pohrebná služba Archa Poltár
 
Späť na tému Členovia SAPaKS